AKTUALNOŚCI

Wycieczki skitourowe z Doskonal

 

Szkoła Narciarska Doskonal pragnie serdecznie zaprosić wszystkich fanów narciarstwa i górskich wycieczek do skorzystania z innowacyjnej formy sportu i rekreacji, jaką jest skitouring, czyli połączenia aktywności ruchowej związanej z turystyką zimową, wędrówką na nartach oraz zjazdami narciarskimi.

 

Jeżeli do tej byłeś przekonany, że jeździć na nartach można tylko z góry na dół, to jesteś w błędzie. Skitouring to, najprościej mówiąc, wykorzystywanie nart do chodzenia po górach, szlakach turystycznych czy nartostradach. W przeciwieństwie jednak do nart biegowych na nartach skitouringowych można także zjeżdżać.  

 

Dzięki nartom do skitouringu dotrzesz wszędzie tam, gdzie nie kursują wyciągi krzesełkowe. Poznasz malownicze krajobrazy, które będziesz mógł podziwiać nawet z wysokości 1987 m! Zjeżdżając dziewiczą, rzadko uczęszczaną trasą w Tatrach Zachodnich z pewnością pokochasz polskie góry! Skitouring,  którego popularność na świecie wciąż rośnie, również w Tatrach znajduje coraz więcej zwolenników. Jest to doskonały sposób na aktywny wypoczynek na łonie natury.

 

W ofercie Doskonal każdy z Was z pewnością znajdzie opcję dostosowaną do swoich możliwości i nabytych dotychczas umiejętności jazdy na nartach czy też snowboardzie. Wycieczki skitourowe podzieliśmy na trasy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, które poprowadzi licencjonowany instruktor narciarstwa alpejskiego. Są one dokładnie zaplanowane, przy czym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo uczestników.

Do wyboru trasa: niebieska, zielona, żółta, czerwona i czarna

 

Oferta wyjścia skitourowego skierowana jest do osób, które potrafią samodzielnie jeździć na nartach i chcą rozwijać swoje horyzonty w nowych dyscyplinach związanych z narciarstwem. Z całą pewnością taka wycieczka zapadnie na długo w pamięcidlatego jeżeli jesteś osobą aktywną fizycznie, lubiącą górskie wędrówki zimą - nie zwlekaj. Dołącz do ekipy Doskonal i razem z nami zdobądź górskie szczyty!

 

Uwaga ostrzegamy! Zainteresowanie jest ogromne, a liczba miejsc ograniczona, dlatego już dziś dokonaj zapisu za pośrednictwem naszego biura, dzwoniąc pod numer   881 848 881 lub 17 200 00 11

 

Nie jesteś do końca zdecydowany? Masz wątpliwości?

Pełną ofertę wyjścia skitourowego z Doskonal znajdziesz w zakładce OFERTA

Chcesz dowiedzieć się więcej o skitouringu ?

Koniecznie przeczytaj artykuł zamieszczony na naszym blogu

lub napisz na szkola.narciarska@doskonal.plAktualności

Promocja dla studentów !

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu ogłasza wakacyjną promocję dla studentów. Przy zapisie do 30 czerwca 2019 r. zyskasz rabat:

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) - Ostatnie wolne miejsca !

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu zaprasza na Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) w terminie 29 maja – 4 czerwca 2019r.