Doskonal - Centrum Kursów

Wycieczki skitourowe z Doskonal.

Opublikowano: 21 marca 2018

Szkoła Narciarska Doskonal pragnie serdecznie zaprosić wszystkich fanów narciarstwa i górskich wycieczek do skorzystania z innowacyjnej formy sportu i rekreacji, jaką jest skitouring, czyli połączenia aktywności ruchowej związanej z turystyką zimową, wędrówką na nartach oraz zjazdami narciarskimi.

Jeżeli do tej byłeś przekonany, że jeździć na nartach można tylko z góry na dół, to jesteś w błędzie. Skitouring to, najprościej mówiąc, wykorzystywanie nart do chodzenia po górach, szlakach turystycznych czy nartostradach. W przeciwieństwie jednak do nart biegowych na nartach skitouringowych można także zjeżdżać. ​

Dzięki nartom do skitouringu dotrzesz wszędzie tam, gdzie nie kursują wyciągi krzesełkowe. Poznasz malownicze krajobrazy, które będziesz mógł podziwiać nawet z wysokości 1987 m! Zjeżdżając dziewiczą, rzadko uczęszczaną trasą w Tatrach Zachodnich z pewnością pokochasz polskie góry! Skitouring, którego popularność na świecie wciąż rośnie, również w Tatrach znajduje coraz więcej zwolenników. Jest to doskonały sposób na aktywny wypoczynek na łonie natury.

W ofercie Doskonal każdy z Was z pewnością znajdzie opcję dostosowaną do swoich możliwości i nabytych dotychczas umiejętności jazdy na nartach czy też snowboardzie. Wycieczki skitourowe podzieliśmy na trasy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, które poprowadzi licencjonowany instruktor narciarstwa alpejskiego. Są one dokładnie zaplanowane, przy czym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo uczestników.

Do wyboru trasa: niebieska, zielona, żółta, czerwona i czarna.

Oferta wyjścia skitourowego skierowana jest do osób, które potrafią samodzielnie jeździć na nartach i chcą rozwijać swoje horyzonty w nowych dyscyplinach związanych z narciarstwem. Z całą pewnością taka wycieczka zapadnie na długo w pamięci, dlatego jeżeli jesteś osobą aktywną fizycznie, lubiącą górskie wędrówki zimą – nie zwlekaj. Dołącz do ekipy Doskonal i razem z nami zdobądź górskie szczyty!

Uwaga ostrzegamy! Zainteresowanie jest ogromne, a liczba miejsc ograniczona, dlatego już dziś dokonaj zapisu za pośrednictwem naszego biura, dzwoniąc pod numer 881 848 881 lub 17 200 00 11

wycieczki_skitourowe

Polecane Kursy.

Doskonal

Sport łączy ludzi, tworzy przyjaźnie i jest wielki tak, jak ludzie którzy go uprawiają.