Doskonal - Centrum Kursów
Recertyfikacja (KPP) – zmiany dotyczące recertyfikacji !

Recertyfikacja (KPP) – zmiany dotyczące recertyfikacji !.

Organizator: Doskonal - Centrum Kursów

Recertyfikacja stanowi przypomnienie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu Ratownictwa Medycznego. Przeznaczony jest dla osób, których zaświadczenie o uzyskaniu tytułu Ratownika utraciło ważność. Kończy się egzaminem państwowym, po którym uczestnicy otrzymują zaświadczenie z nadaniem tytułu RATOWNIKA.

Skierowany jest do osób, które ukończyły pełen 66 godzinny kurs KPP, ale ich zaświadczenie straciło ważność. Do egzaminu państwowego można przystąpić jednak nie później niż na 3 miesiące od dnia utracenia ważności poprzedniego zaświadczenia. Kurs ten stanowi przypomnienie praktycznej i teoretycznej wiedzy z dziedziny KPP i przygotowanie do egzaminu.

Po ukończeniu kursu przeprowadzany jest egzamin. Po pozytywnym zaliczeniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o nadaniu tytułu Ratownika, zgodnie z Art. 13 Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Podstawa prawna: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20190002408.”

Cena recertyfikacji wynosi 299 zł (w tym egzamin + wydanie oświadczenia), dla członków Instytutu 249 zł.

Uzależnione od odbywających się kursów KPP. Dokładne miejsce, termin, godzina zostaną umieszczone na stronie internetowej Doskonal.

Cena: 299 zł
Cena zawiera:

  • udział w zajęciach przypominających, egzamin i wydanie zaświadczenia

Aby zapisać się na kurs należy wysłać maila z danymi: imię, nazwisko, pesel, adres, telefon, termin i miejsce kursu, wykonać wpłatę zaliczki w kwocie 200 zł gotówka w biurze lub przelewem na konto bankowe:
mBank nr 43 1140 2004 0000 3202 7828 5313 i przesłać na maila potwierdzenie banku. Po otrzymaniu maila ze zgłoszeniem, biuro potwierdzi dopisanie Państwa do listy kursantów. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt tel. 881 848 881.

  • zaświadczenie o przynależności do jednostki współpracującej z Państwowym Ratownictwem Medycznym
  • zaświadczenie o zdanym egzaminie KPP, które straciło ważność

Kurs jest niezbędny do podjęcia pracy w niektórych zawodach np: jako Ratownik Wodny. Jest honorowany podczas aplikowania do pracy w służbach mundurowych np Policji, Straży Pożarnej.

Egzamin odbywa się w formie testu oraz zajęć praktycznych z udzielaniem KPP i resuscytacji.

Promocja 10% wartości kursu dla każdego polecającego. Zasady promocji są proste poleć znajomemu nasz kurs, a otrzymasz od nas 10% zniżkę na wybrany przez siebie kurs lub szkolenie z naszej oferty.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji MOSiR Jasło

Władysława Sikorskiego 15, 38-200 Jasło, Polska

Masz pytania dotyczące kursu?

Zadzwoń lub napisz do naszego konsultanta,
odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Barbara Wajda, Jolanta Iluczyk

Polecane Kursy.