OBOZY NARCIARSKIE 17/18


Aktualności

Ferie z Doskonal - szkolenie grupowe

Wszystkich zainteresowanych spędzeniem niezapomnianych ferii w Białce Tatrzańskiej serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w grupowych feriach zimowych z szkołą narciarską Doskonal. Nie zwlekaj, sprawdź naszą specjalną ofertę i zapisz się już dziś !

Szkoła narciarska w Białce Tatrzańskiej

Szkoła narciarska Doskonal zaprasza na naukę jazdy na nartach i snowboardzie ul. Środkowa 181b, Białka Tatrzańska. Zapisy telefoniczne tel. 17 200 00 11 oraz 881 848 881.

Obozy narciarskie i snowboardowe Białka Tatrzańska 2018

Dla kogo: dzieci od 6 lat, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum oraz dorosłych. Oferujemy solidny, szkoleniowy program narciarski trwający 7dni, którego program realizowany jest na wielu poziomach zaawansowania uczestników. Zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z narciarstwem oraz tych, którzy…

Ferie Zimowe Szkolenie Narciarskie Grupowe -> ZOBACZ OFERTĘ !

Szkolenie narciarskie „od zera” jest skierowane dla początkujących tj. osób chcących postawić pierwsze kroki w narciarstwie i załapać bakcyla narciarskiego. Naukę rozpoczniemy od podstawowych elementów poruszania się na nartach, a zakończymy jazdą równoległą. Nie jeden zapyta czy to możliwe?, nauczyć się jazdy równoległej na nartach w tak krótkim czasie?!. Odpowiedź brzmi TAK, oczywiście że TAK. Wszystko zależy od kilku składowych, które mają znaczący jak nie decydujący wpływ na postępy w nauczaniu...

Otwarcie sezonu 2017/18 Białka Tatrzańska + Termy

Proponujemy Państwu wyjazd z naszą firmą na swobodne szosowanie na stoku w Kotelnicy Białczańskiej oraz skorzystanie z Term Białka w dniu otwarcia sezonu zimowego 2017/18.   Dla kogo: 18+ oraz dzieci i młodzież jeżdżący samodzielnie z opiekunem, chcący rozpocząć z nami sezon…

Otwarcie sezonu z instruktorem 2017/18 Białka Tatrzańska

Podejmij wyzwanie i jedź z nami na otwarcie sezonu :). Oferta dla początkujących i zaawansowanych. Opieka instruktorska w cenie ! Wyjazd 1 dniowy - odwiedzimy dwa stoki, jeździmy przez 6h, gwarantujemy wspaniałą zabawę !

Obozy z narciarstwa biegowego Białka Tatrzańska 2018

DOSKONAL 'NORDIC SKIING TOUR' to solidny, szkoleniowy program z narciarstwa klasycznego, trwający 7 dni i realizowany jest na wielu poziomach zaawansowania uczestników. Zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z narciarstwem oraz tych, którzy przyjadą, aby doskonalić już wcześniej zdobyte umiejętności.

Obozy narciarskie i snowboardowe Krynica Zdrój 2018

Celem obozów jest nauka jazdy na nartach oraz doskonalenie ewolucji już nabytych na co poświęcamy każdego dnia 3-4 godzin zajęć. Pozostałe 2-3 godziny program przewiduje zabawę i swobodniejsze zjazdy pod fachowym okiem instruktora. Podział pod względem wieku i poziomu zaawansowania, właściwy dobór ćwiczeń i trudności stoku, zajęcia z kamerą, doświadczeni, wyrozumiali a zarazem pełni pasji i zaangażowania instruktorzy prowadzący szkolenie to czynniki, które wyróżniają nas na rynku.