Doskonal - Centrum Kursów

Otwarcie SEZONU NARCIARSKIEGO 20/21 W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ 5.12.2020r. ZAPRASZAMY !!!.

Sezon zimowy 20/21

Szukasz pomysłu na atrakcyjne zimowe ferie, chcesz spędzić aktywnie czas w otoczeniu, magicznej zimowej aury? To jest najlepszy moment, aby zaplanować sezon zimowy 2020/2021, sprawdź naszą ofertę i przeżyj niezapomniane, zimowe ferie ze Szkołą DOSKONAL!
Organizujemy kursy narciarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania, a także zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób w każdym wieku. Na naszych wyjazdach oferujemy kursy dostosowane do wieku i umiejętności naszych Klientów. Starannie komponujemy grupy o różnych stopniach zaawansowania. Opracowaliśmy autorski program nauczania dostosowany do najmłodszych pasjonatów narciarstwa.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wysoki poziom szkoleń i doskonałą zabawę, bo dla nas nauka jest prawdziwą pasją i tę pasję chcemy przekazać naszym kursantom.

Prowadzimy również szkolenie indywidualne, które są świetnym rozwiązaniem dla początkujących adeptów sztuki narciarstwa i snowboardu. Na naszych szkoleniach nabiorą odwagi i pewności siebie do podboju kolejnych ośnieżonych pagórków. Osoby, które na dwóch deskach spędziły już kilka sezonów na zajęciach indywidualnych mogą szlifować technikę i skorygować złe nawyki, stając się prawdziwymi królami stoków. Zacznij nowy sezon narciarski z naszą szkołą, a zdobędziesz technikę i doświadczenie w przyjaznej i pełnej wsparcia atmosferze.

ferie_zimowe_z_doskonal

Ferie zimowe

Ferie zimowe to okres pełen magii, warto zadbać o to, aby ten czas był wyjątkowy i pełen zdrowej aktywności na świeżym powietrzu.

Dlatego już teraz, warto zaplanować ferie na sezon zimowy 2020/2021. Ferie w naszej szkole narciarskiej DOSKONAL to niezapomniany czas, pełen nowych doświadczeń! Na okres ferii zimowych przygotowaliśmy szeroki wachlarz kursów narciarskich, dostosowanych do wieku i umiejętności naszych kursantów. Posiadamy w swojej ofercie kursy dla najmłodszych adeptów sztuki narciarskiej, którzy stawiają pierwsze kroki na nartach, jak i dla tych, nieco starszych, którzy chcą w czasie zimowych ferii rozpocząć nową przygodę.

Nad wysoką jakością kursów czuwa nasza kadra wykwalifikowanych instruktorów, których doświadczenie i wysokie umiejętności pedagogiczne są gwarancją wysokiego poziomu, organizowanych przez nas kursów i szkoleń narciarskich. Szkolenia przeprowadzone są w pełnej zrozumienia i wsparcia atmosferze.

Ferie z DOSKONAL to wysoki poziom kursów połączony ze wspaniałą zabawą. Naszą misją jest nasza pasja, czyli nauczanie kolejnych pokoleń jazdy na dwóch lub jednej desce. Tą pasją chcemy się podzielić po raz kolejny w nowym sezonie! Dołącz do nas i wybierz ferie z DOSKONAL i razem z nami zostań fanem białego szaleństwa!

ferie_zimowe_z_doskonal

SZKOŁA NARCIARSKA
w Białce Tatrzańskiej

ul. Środkowa 180,
34-405 Białka Tatrzańska

DZIAŁAMY ONLINE
(telefon – e-mail – strona)
Zapytania i rezerwacje
szkola.narciarska@doskonal.pl
Tel.kom. +48 881 848 881
Tel. kom. +48 601 691 758

Polecane Kursy.