Doskonal - Centrum Kursów

Kursy grupowe przed i po feriach.

Święta i Sylwester nie musisz spędzać co roku tak samo. A gdyby ten okres spędzić w otoczeniu zimowej aury i magicznej atmosfery Białki Tatrzańskiej. Cudowny czas wspólnie spędzony z najbliższymi.

Warto już teraz zaplanować ten wyjazd ze Szkołą Narciarską DOSKONAL, połącz błogą zabawę z aktywnością fizyczną i zdobądź nowe umiejętności na stoku. Organizujemy grupowe kursy narciarskie w pięknej Białce Tatrzańskiej, w okresie świąteczno – noworocznym oraz przed i po feriach zimowych.

Posiadamy szeroką ofertę kursów narciarskich dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych o różnym stopniu zaawansowania, a także zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób w każdym wieku. Prowadzimy również szkolenia indywidualne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów białego szaleństwa. O wysoką jakość naszych szkoleń narciarskich dba wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska, która w przyjaznej atmosferze dzieli się swoją wiedzą i pasją do narciarstwa.

Kurs narciarski w Białce Tatrzańskiej to świetna zabawa i niezapomniane doświadczenia. Wykorzystaj ten czas na zabawę i zdobycie nowych umiejętności, które pozwolą Ci w przyszłości spędzać aktywnie ferie zimowe, ciesząc się z uroków białego szaleństwa.

Wybierz kursy narciarskie w Białce Tatrzańskiej organizowane przez DOSKONAL i doskonal swoje umiejętności na stoku narciarskim.

 


 

Organizujemy kursy grupowe w okresie świąteczno – noworocznym oraz przed i po feriach zimowych w kraju i za granicą.

Kursy narciarskie skierowane są dla wszystkich adeptów narciarstwa, zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych, początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

KARNETY TATRYSKI 10% TANIEJ ! <-kliknij tutaj

Miejsce szkolenia: Polska, Austria
Czas trwania: 3 – 5 dni
Ilość godzin: 4,5 – 20 (zależne od wieku, wytrzymałości i umiejętności)
Godzina rozpoczęcia zajęć: 9.45
Grupy: 4-8 osób, (w zależności od wieku i umiejętności uczestników)
Podział grup: ze względu na wiek i poziom zaawansowania (0 – początkujący, 1 – średnio zaawansowany 2 – zaawansowany lub wg poziomów z karty narciarza żółta – brązowa – srebrna – złota narta)

UWAGA !!! możliwość skrócenia lub wydłużenia kursu !!! zapraszamy do kontaktu z biurem.

Przed wyborem kursu, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej DOSKONAL

Polska - Białka Tatrzańska Austria - Kaprun Austria - Fieberbrunn

logo-szkola-narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA DOSKONAL
W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ
DZIAŁAMY ONLINE
(telefon – e-mail – strona)

Zapytania i rezerwacje

Tel. kom. +48 881 848 881 – Biuro
Tel. kom. +48 577 757 791 – Monika
Tel. kom. +48 577 757 784 – Paulina
Tel. kom. +48 577 757 792 – Magda
szkola.narciarska@pirkfis.pl

Poniżej prezentujemy ulotkę z kartą narciarza, którą każdy otrzymuje przy spełnieniu jednego z warunków zamieszczonych w ulotce. Znajdują się w niej również informacje dotyczące m. in. zniżek, po co komu karta i inne korzyści z nią związane.

więcej o karcie narciarza sezon 2023/24

ulotka

Polecane Kursy.