Doskonal - Centrum Kursów

ZAMIEŃ 1% NA 10% ZNIŻKI.

 

WYSTARCZY PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA
POLSKI INSTYTUT ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU
NR KRS 0000532081

 

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu jest organizacją pożytku publicznego (OPP) i przedsiębiorstwem społecznym (PS), jesteśmy również członkiem KKES oraz Państwowego Ratownictwa Medycznego (PRM).

Zrzeszamy i wspieramy osoby fizyczne i prawne, których wspólną misją jest rozwój, upowszechnianie i promowanie aktywności fizycznej, ochrona zdrowia oraz świadczenie wysokiej jakości oferowanych usług.

Rozliczając się z rocznych dochodów z Urzędem Skarbowym wszyscy mamy możliwość przekazania 1% podatku z naszych dochodów na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku naszej Organizacji.

Przy rozliczaniu podatkowym (PIT) prosimy wpisać nasz numer KRS 0000532081 lub przekazanie go osobie, która Państwa rozlicza.

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu informuje, że cały dochód z akcji „Przekaż 1% na rozwój kultury fizycznej i sportu w Polsce” przeznaczony będzie, podobnie jak w latach poprzednich na wspieranie sportu oraz szerzenie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych, których sytuacja życiowa oraz materialna, nie pozwala na udział w zorganizowanych, płatnych inicjatywach aktywizujących społeczeństwo.

W zamian za pomoc nasza Organizacja udziela 10% zniżki do wykorzystania w 2020 roku na wszystkie usługi oferowane przez PIRKFiS.

logo_pirkfis

Polecane Kursy.