AKTUALNOŚCI


Aktualności

Ferie z Doskonal - szkolenie grupowe

Wszystkich zainteresowanych spędzeniem niezapomnianych ferii w Białce Tatrzańskiej serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w grupowych feriach zimowych z szkołą narciarską Doskonal. Nie zwlekaj, sprawdź naszą specjalną ofertę i zapisz się już dziś !

Szkoła narciarska w Białce Tatrzańskiej

Szkoła narciarska Doskonal zaprasza na naukę jazdy na nartach i snowboardzie ul. Środkowa 181b, Białka Tatrzańska. Zapisy telefoniczne tel. 17 200 00 11 oraz 881 848 881.

Otwarcie sezonu 2017/18 Białka Tatrzańska + Termy

Proponujemy Państwu wyjazd z naszą firmą na swobodne szosowanie na stoku w Kotelnicy Białczańskiej oraz skorzystanie z Term Białka w dniu otwarcia sezonu zimowego 2017/18.   Dla kogo: 18+ oraz dzieci i młodzież jeżdżący samodzielnie z opiekunem, chcący rozpocząć z nami sezon…

Otwarcie sezonu z instruktorem 2017/18 Białka Tatrzańska

Podejmij wyzwanie i jedź z nami na otwarcie sezonu :). Oferta dla początkujących i zaawansowanych. Opieka instruktorska w cenie ! Wyjazd 1 dniowy - odwiedzimy dwa stoki, jeździmy przez 6h, gwarantujemy wspaniałą zabawę !

Obozy z narciarstwa biegowego Białka Tatrzańska 2018

DOSKONAL 'NORDIC SKIING TOUR' to solidny, szkoleniowy program z narciarstwa klasycznego, trwający 7 dni i realizowany jest na wielu poziomach zaawansowania uczestników. Zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z narciarstwem oraz tych, którzy przyjadą, aby doskonalić już wcześniej zdobyte umiejętności.

Obozy narciarskie i snowboardowe Krynica Zdrój 2018

Celem obozów jest nauka jazdy na nartach oraz doskonalenie ewolucji już nabytych na co poświęcamy każdego dnia 3-4 godzin zajęć. Pozostałe 2-3 godziny program przewiduje zabawę i swobodniejsze zjazdy pod fachowym okiem instruktora. Podział pod względem wieku i poziomu zaawansowania, właściwy dobór ćwiczeń i trudności stoku, zajęcia z kamerą, doświadczeni, wyrozumiali a zarazem pełni pasji i zaangażowania instruktorzy prowadzący szkolenie to czynniki, które wyróżniają nas na rynku.

Zabezpieczanie Akwenów Wodnych

Zajmujemy się ZABEZPIECZANIEM WODNYCH OBIEKTÓW oraz kąpielisk o różnym charakterze trudności, dysponujemy wyszkoloną kadrą ratowników z wieloletnim doświadczeniem, stworzyliśmy grupę szybkiego reagowania DRD, prowadzimy czynny nabór na kursy ratownicze, dzięki czemu będzie można uzyskać za naszym pośrednictwem uprawnienia zawodowe ratownika wodnego.

Treningi Personalne

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduję się na podjęcie regularnego treningu by poprawić swój wygląd, stan zdrowia, poprawić samoocenę i własne samopoczucie. Jednak po upływie kilku tygodni wielu z nas całkowicie traci zapał, rezygnuje z ćwiczeń, diety a przy tym porzuca własne założenia i jeszcze bardziej oddala się od wyznaczonego celu. Powodem tego jest często brak motywacji, samodyscypliny, ale przede wszystkim brak widocznych efektów. W takich przypadkach szczególnie polecamy indywidualny trening z trenerem personalnym. Jest to dziś bez wątpienia najbardziej popularna a zarazem efektywna droga do osiągnięcia widocznych i zadowalających rezultatów z włożonego wysiłku.