Doskonal - Centrum Kursów

Organizacja imprez i zawodów.

Organizacja imprez i zawodów o charakterze integracyjnym, sportowym i kulturalnym to jedno z kluczowych działań wpisanych na stałe do naszych celów. Nic tak nie poprawia nastroju jak wspólna zabawa i aktywny wypoczynek od codziennych obowiązków.

Uważamy, że każda placówka, firma czy grupa formalna niezależnie od długości funkcjonowania powinna pomyśleć o aktywnej integracji, która z pewnością zrelaksuje oraz zespoli kadrę pracowniczą, a tym samym przyśpieszy jej rozwój. Wychodzimy do Państwa z propozycją organizacji różnego rodzaju imprez i zawodów.
Dysponujemy szeregiem osób i firm współpracujących ze sobą zapewniając kompleksowość usług w postaci: sprzętu specjalistycznego, wyposażenia eventowego, wszelkiego rodzaju atrakcji, pełnej obsługi personelu, ochrony fizycznej i zabezpieczenia ratowniczego i medycznego. Wszystko to co niezbędne i zależne od potrzeb zleceniodawcy.

Ze względu na naszą działalność większość wydarzeń, które włączamy do programu imprez związana jest z tematyką ratownictwa wodnego, udzielania pierwszej pomocy, organizacją zawodów narciarskich i snowboardowych.

Posiadamy na wyposażeniu:

  • Środek transportu ze sprzętem ratowniczym i medycznym,
  • Łódź motorowodną z przyczepką oraz łodzie wiosłowe,
  • łatwy w obsłudze i konfiguracji amerykański bezprzewodowy system do pomiaru czasu Brower Timing System RL o zasięgu do 8 km, wykorzystywany w naszym Instytucie do organizacji zawodów i treningów dla narciarzy i snowboardzistów, zestaw tyczek i płacht, wiertarek i siatek odgradzających trasę – wszystko to co niezbędne do przeprowadzenia zawodów.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy wstanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

organizacja_imprez_i_zawodow

Polecane Kursy.